web analytics

Kredyt gotówkowy dla firm

Korzystanie z naszych narzędzi jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Wszystkie wyliczenia prowadzone są w oparciu o najnowsze oferty najbardziej znanych instytucji finansowych. Po wybraniu danej oferty można złożyć wniosek bezpośrednio z porównywarki. W takim wypadku niezbędne jest podanie podstawowych danych kontaktowych (imię i nazwisko, nr telefonu, a także NIP lub pesel). Wszystkie dane przesyłane są bezpośrednio do wybranej instytucji w specjalnie zabezpieczonym połączeniu.

Oferta banków udzielających pożyczek dla firm zdecydowanie różni się od oferty skierowanej do klientów indywidualnych. Dlatego też znalezienie dla siebie najlepszej możliwej okazji może być bardzo czasochłonne i wymagające sporego nakładu pracy. Firmy z reguły zaciągają takie zobowiązanie na zupełnie inny cel niż osoby prywatne, inne jest też zabezpieczenie, niezbędne dokumenty i wysokość wymaganej kwoty. Kluczem do znalezienia dla siebie najlepszej oferty jest skorzystanie z odpowiednich narzędzi, dzięki którym można zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki kalkulatorom takim jak nasz można porównać ze sobą warunki kredytów przyznawanych na różne cele w kilkunastu bankach. Oznacza to, że zamiast jeździć z banku do banku i osobiście porównywać wszystkie oferty, promocje i warunki można w ciągu kilku minut zrobić kilka lub kilkanaście symulacji.

Każdy kto prowadzi własną działalność gospodarczą wie, że czasem bez dodatkowego zastrzyku gotówki trudno jest zachować płynność finansową na dłuższą metę. Ponieważ wielu klientów i kontrahentów często dochodzi do wniosku, że nic się nie stanie jeśli opłaci się fakturę w ostatnim możliwym terminie, lub nawet kilka dni później firmom może być trudno prowadzić bieżącą działalność. Dlatego też coraz więcej firm decyduje się na zaciągnięcie jakiejś formy kredytu gotówkowego: czy to na prowadzenie bieżącej działalności czy na inwestycje gwarantujące rozwój.

Szczególnie polecana oferta:

  • BGŻ BNP PARIBAS
  • Błyskawiczna decyzja!
  • Do 200 000 zł
  • Krótki i prosty formularz
  • Niskie RRSO
  • Cała procedura przez stronę banku
  • Okrest kredytowania do 10 lat
  • Na dowolny cel

Ostatnie artykuły:

kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

Rosnąca konkurencja pomiędzy bankami a podmiotami udzielającymi tak zwanych chwilówek sprawiła, że...

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy

Każdy kalkulator, mimo że tworzy symulację w oparciu o inne dane, umożliwia też skontaktowanie...

Pożyczka nie może być uznana za koszt firmy

Pożyczka nie może być uznana za koszt firmy

Pomoc finansowa udzielana na zasadzie pożyczki nie jest niczym niespotykanym wśród przedsiębiorców. Korzysta z...

kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

Pozaodsetkowe koszty kredytów


Obecnie w Polsce obowiązują rekordowo niskie stopy procentowe. Ich niska wysokość sprawia, że koszty odsetkowe wszelkiego...

kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

Co się najbardziej opłaca: kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

Porównanie opłacalności najbardziej popularnych produktów finansowych dla klientów indywidualnych może...

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.