web analytics
 • Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy

  Kredyt gotówkowy IN bank

  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%

  Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS

  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%

  Kredyt gotówkowy Ferratum

  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł

  Warto pamiętać, że poszukiwanie najtańszego zobowiązania gotówkowego nie jest trudne. Nie trzeba być bowiem ekspertem finansowym, by znaleźć produkt, którego spłata nie będzie zbyt obciążająca dla domowego budżetu – wystarczy skorzystać z prostych kalkulatorów online, które można znaleźć na wielu różnych stronach internetowych. Narzędzia te są bardzo proste w obsłudze, gdyż by dokonać dzięki nim symulacji, wystarczy wskazać, jaką sumę pieniędzy chcemy pożyczyć. Niektóre kalkulatory obliczają, która oferta bankowa będzie najkorzystniejsza jedynie na tej podstawie, jednak wiele z nich dokonuje porównania, uwzględniając również inne kryteria – wysokość zarobków wnioskodawcy, źródło dochodów, wysokość prowizji czy sumę ubezpieczeń. Każdy kalkulator, mimo że tworzy symulację w oparciu o inne dane, umożliwia też skontaktowanie się z przedstawicielem wybranego banku poprzez formularz online.

  Kontakt z doradcą

  Każdy kalkulator, mimo że tworzy symulację w oparciu o inne dane, umożliwia też skontaktowanie się z przedstawicielem wybranego banku poprzez formularz online. Możliwość ta znacznie skraca procedurę przyznawania finansowania wnioskodawcy i pozwala mu uzyskać gotówkę w szybki sposób bez konieczności osobistego udawania się do placówki bankowej. Warto też podkreślić, że w części kalkulatorów oprócz możliwości skontaktowania się z przedstawicielem danego podmiotu finansowego, istnieje opcja złożenia wniosku online o wypłatę gotówki przez bank. Wniosek taki trafia bezpośrednio do banku i tam po krótkiej analizie zapada decyzja o wypłacie gotówki klientowi.

  Nie martw się o swoje dane

  Wiele osób obawia się jednak wypełniania wszelkich wniosków online, gdyż martwią się one o to, iż ich dane personalne zostaną skradzione i następnie wykorzystane w celu wyłudzenia pożyczek w instytucjach pozabankowych lub w bankach. Warto jednak podkreślić, że obawy te są bezpodstawne, gdyż wszelkie wnioski składane przez Internet są szyfrowane, dzięki czemu odczytać mogą je jedynie odpowiedni odbiorcy. Dane te nie są też zapisywane i przechowywane na jakichkolwiek serwerach, co sprawia, że każdy wnioskodawca ma gwarancję, że nie trafią one w niepowołane ręce nie tylko w momencie przesyłania formularza do placówki bankowej, ale i w późniejszym okresie.

  Istotną kwestią jest też gwarancja, że w przypadku odmówienia wypłacenia pieniędzy na dowolny cel przez dany oddział banku, placówka ta nie przechowa danych wnioskodawcy i nie będzie ich następnie wykorzystywać w celach marketingowych.

  Wniosek nie zobowiązuje

  Co więcej, należy podkreślić, że złożenie wniosku o wypłacenie zobowiązania gotówkowego w banku nie wiąże się z obowiązkiem skorzystania z danej oferty. Każdy wnioskodawca ma bowiem prawo zrezygnować z zaciągnięcia zobowiązania, jeśli uzna on, że nie chce tego robić w ogóle lub że inna placówka bankowa zaproponuje mu rozwiązanie korzystniejsze. Zgodnie z prawem, dłużnik może również odstąpić od umowy o udzielenie finansowania w ciągu 14 dni od jej podpisania bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

  Warto też zaznaczyć, że korzystanie z produktów bankowych o charakterze gotówkowym przez Internet również jest objęte możliwością odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, co sprawia, że gdy zbyt szybko podejmiemy decyzję o wyborze danego zobowiązania, bez przeszkód możemy z niego zrezygnować i wybrać inne, tańsze rozwiązanie.

  Osoby biorące kredyty gotówkowe, często nie wiedzą, jakie są ich wady i zalety. Decydują się więc na to rozwiązanie nie do końca świadomie, a trzeba pamiętać, że w przypadku finansów i bankowości wiedza klienta jest jego największą bronią przez korzystaniem z ofert, które nie są atrakcyjne. Z tego powodu konieczne jest zaznajomienie się z wadami i zaletami tego typu produktów, by w przyszłości znajdować jedynie najtańsze rozwiązania.

  Szczególnie polecana oferta:

  • BGŻ BNP PARIBAS
  • Błyskawiczna decyzja!
  • Do 200 000 zł
  • Krótki i prosty formularz
  • Niskie RRSO
  • Cała procedura przez stronę banku
  • Okrest kredytowania do 10 lat
  • Na dowolny cel

  Ostatnie artykuły:

  kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

  Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

  Rosnąca konkurencja pomiędzy bankami a podmiotami udzielającymi tak zwanych chwilówek sprawiła, że...

  Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy

  Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy

  Każdy kalkulator, mimo że tworzy symulację w oparciu o inne dane, umożliwia też skontaktowanie...

  Pożyczka nie może być uznana za koszt firmy

  Pożyczka nie może być uznana za koszt firmy

  Pomoc finansowa udzielana na zasadzie pożyczki nie jest niczym niespotykanym wśród przedsiębiorców. Korzysta z...

  kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

  Pozaodsetkowe koszty kredytów


  Obecnie w Polsce obowiązują rekordowo niskie stopy procentowe. Ich niska wysokość sprawia, że koszty odsetkowe wszelkiego...

  kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

  Co się najbardziej opłaca: kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

  Porównanie opłacalności najbardziej popularnych produktów finansowych dla klientów indywidualnych może...

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.